Keila Lasteaiad


Kontakt

Keila Lasteaed Miki

Aadress:

Keila, Jaama 10 76605

Registrikood:

75014474


Direktor Triin Rattiste

Telefon

55572661

E-post:

triin.rattiste@keilalasteaiad.ee


Õppealajuhataja Margot Keerman

Telefon

53409042

E-post:

margot.keerman@keilalasteaiad.ee


Majandusjuhataja Hele Kaasik

Telefon

6782692

E-post:

hele.kaasik@keilalasteaiad.ee


Logopeed Helina Vallas

Telefon

53655660

E-post:

helina.vallas@keilalasteaiad.ee


Eripedagoog Elve Rapp

Telefon

53655660

E-post:

elve.rapp@keilalasteaiad.ee


Logopeed Liina Velner

E-post:

liina.velner@keilalasteaiad.ee


Raamatupidaja Tiina Niilis (lasteaiatasu arvestaja)

Telefon

511 0099

E-post:

tiina.niilis@keila.ee


Peakokk Anneli Amur

E-post:

mikikook@keilalasteaiad.ee


Rühmade telefoninumbrid

Karikakrad

5303 6372

Karukellad

5190 7104

Kassikäpad

5342 6268

Kullerkupud

5329 3204

Meelespead

5307 3673

Nurmenukud

5302 0970

Päevalilled

5375 3567

Pääsusilmad

5784 6931

Sinililled

5302 7561

Võililled

5480 0879


Õpetajad

Muusikaõpetaja

Malle Klamp

Liikumisõpetaja

Eliise Simanson

Kunstiõpetaja

Sirje Rannamets


Meie lahked abid

Asendusassistent

Grete Kinter

Koka abi

Rita Radik

Koka abi

Marge Saar

Koristaja

Erika Kägu


UA-155.561.421-1